Blog

Nowe formaty plików z rozkładami

Data: 
2019-11-30

Pobierając rozkłady Pajączka przed turniejem, sędziowie otrzymają teraz pliki PDF z protokołami oraz tzw. "przeglądówkami" lub "główkami" (tj. wszystkie rozkłady na jednej stronie) dla dowolnego turnieju.

Jest to reakcja na Wasze prośby. Kiedyś te pliki PDF były dostępne jedynie dla wybranych turniejów.

Już niedługo pełne wyniki The Common Game!

Data: 
2019-11-27

Jak informowaliśmy, w ramach The Common Game (TCG) nasi partnerzy z USA publikują wyłącznie ranking 50 najlepszych par, w różnych kategoriach. Taki mają standard u siebie, że nie publikują rankingu dalszych miejsc (tysięcy par...), co nie współgra z tym, do czego jesteśmy przyzwyczajeni w Polsce.

Chcemy poinformować, że właśnie otrzymaliśmy zgodę ACBL na publikowanie pełnego rankingu ogólnoświatowego polskich par. Oczekujcie więc szczegółów przy najbliższym turnieju TCG - 16 grudnia.

Więcej o TCG

The Common Game i analizy Michała Nowosadzkiego

Data: 
2019-08-19

Od kilku miesięcy wszystkie ośrodki "Pajączka" grają z kolegami zza wielkiej wody w ramach "The Common Game" (TCG) - to od 2000 do 5000 par! Zawodnicy z Polski nie tylko mogą się porównać z zawodnikami z USA, ale od teraz mają dostęp do analizy rozdań po angielsku (część rozdań) oraz analiz arcymistrza Michała Nowosadzkiego po polsku (część rozdań, zwykle numery 19-26)!

Zachęcamy do lektury!

Więcej o TCG oraz terminy turniejów

World Wide Bridge Contest

Data: 
2018-04-06

The World Wide Bridge Contest - to cykl największych turniejów korespondencyjnych na świecie. W tym roku polskie ośrodki mają okazję wziąć udział w tym wydarzeniu za pośrednictwem BridgeSpider.

Zapraszamy do udziału! Daj znać sędziom turniejów w Twojej okolicy!

Szczegóły