World Wide Bridge Contest

The World Wide Bridge Contest - to cykl największych turniejów korespondencyjnych na świecie. W tym roku polskie ośrodki mają okazję wziąć udział w tym wydarzeniu za pośrednictwem BridgeSpider sp. z o.o.

To nie są rozgrywki w internecie. To rozgrywki w rzeczywistych ośrodkach.

Korespondencyjne turnieje eliminacyjne na maksy odbędą się w różnych częściach świata w ośmiu terminach w 2018 r.:

Dzień po każdym turnieju, ok. godz. 13:00 zostaną opublikowane komentarze do rozdań w języku angielskim.

WBF przyznaje tzw. “Year Points” w turniejach eliminacyjnych oraz “Master Points” w finale.

24 pary wyłonione z tych 8 terminów (2 najlepsze pary z każdego terminu oraz inne pary wyłonione według zasad opisanych pod poniższym linkiem) zakwalifikują się do finału, który odbędzie się w Szanghaju lub w Sanya (Chiny) w dniach 26-28 października 2018 r. Organizatorzy dofinansują koszty podróży oraz zapewniają zakwaterowanie i nagrody finansowe. Fundusz nagród finału - 20 tys. USD.

Strona organizatorów i szczegółowe zasady

Jak wziąć udział?

Zgłoszenie do turniejów oraz pobranie rozkładów jest możliwe przez niniejszą stronę (linki powyżej, przy datach turniejów).

Po rozegraniu dane turnieju należy przesłać przez stronę bridgespider.com, podobnie jak w codziennych turniejach “Pajączka”. Przesłanie wyników musi nastąpić w nieprzekraczalnym terminie do 24h po turnieju.

Dalej wyniki ogólnopolskie trafią już “same” do wyników ogólnoświatowych.

Opłaty

Koszt uczestnictwa to 10 zł od zawodnika (20 zł od pary).

W terminie 7 dni od turnieju należy dokonać wpłaty za ośrodek na rachunek BridgeSpider Sp. z o.o. w mBank S.A.: 97 1140 2004 0000 3402 7749 9707

Po dokonanej wpłacie można otrzymać fakturę pod adresem [email protected]. Na życzenie wystawiane są również zbiorcze faktury do kilku wpłat lub turniejów.

Pozostałe zasady

W turnieju należy rozegrać od 18 do 32 rozdań. W każdym ośrodku muszą wystartować min. 3 stoły.

Rozkłady i zapisy rozdań (historie, protokoły), także z lokalnych ośrodków, mogą być publikowane dopiero 24h po turnieju (same tabele wyników można oczywiście publikować od razu).