The Common Game

Sieć "Pajączka" obejmuje cały świat!

BridgeSpider rozpoczął kolejną międzynarodową współpracę - tym razem z tzw. "The Common Game" - rozgrywkami korespondencyjnymi w ACBL (Amerykańska Liga Brydżowa).

Wszystkie ośrodki "Pajączka" w ramach testów bezpłatnie grają z kolegami zza wielkiej wody - to ponad 2000 par! Zawodnicy z Polski nie tylko mogą się porównać z zawodnikami z ACBL, ale też mają dostęp do analizy rozdań po angielsku (część rozdań) oraz analiz arcymistrza Michała Nowosadzkiego po polsku (część rozdań, zwykle numery 19-26)!

Turnieje grane razem z "The Common Game" poznać można po niebieskim logo ACBL w kalendarzu.

 

Sprawy organizacyjne

Nie ma dodatkowych opłat. Obowiązują zwykłe opłaty "Pajączka" (1 zł od pary).

Do klasyfikacji łącznej między Polską a USA ze względów organizacyjnych zaliczane będą tylko wyniki przesłane przez sędziów do godz. 18:00 czasu polskiego dzień po turnieju.

Rozgrywamy normalnie od 26 do 30 rozdań.

Wyniki

Wyniki ogólnoświatowe aktualizowane są w ciągu kilkudziesięciu minut po przesłaniu wyników do "Pajączka". W pierwszej kolejności aktualizowane są historie poszczególnych par, natomiast ranking i analiza rozdań są publikowane w ciągu kilku godzin po rozegraniu turnieju w Polsce.

Każdorazowo na stronie z wynikami ogólnopolskimi (nad tabelą) znajduje się link do wyników ogólnoświatowych oraz analiz rozdań (częściowo angielskich i częściowo polskich). Uwaga - TCG publikuje ranking tylko 50 najlepszych par (w różnych kategoriach).

Klikając na logo ACBL przy swoim nazwisku, zawodnicy mogę przejść do historii swoich wyników w The Common Game. Ze względów technicznych nie jest to obecnie dostępne dla zawodników niezrzeszonych w PZBS.

Terminy

Stały termin to 3. poniedziałek miesiąca (ale w listopadzie będzie to 25.11.2019 r., ze względu na kolizję z KMP):

The Common Game 2019